שירות לקוחות

אודות PlaySmart


חנות PlaySmart- מוצרים חינוכיים הינה חלק מקבוצת אומני החשיבה, חברה אשר מפעילה מגוון רחב של תוכניות העשרה לילדים ברחבי הארץ בתחומי המדעים, משחקי חשיבה, שחמט, קומיקס, הנדסה, רובוטיקה ועוד. לחברה צוות מורים, מדריכים ומפתחים אשר פזורים ברחבי הארץ ומלמדים אלפי תלמידים מידי שבוע בקורסים ובחוגים השונים.

לאור הצלחת החוגים והמוצרים עליהם החברה מבססת את תכניה, נולד צורך בקרב הלקוחות לרכוש את מגוון המוצרים האיכותיים לשימוש פרטי, וזאת בדיוק הסיבה לשמה הקמנו את PlaySmart בה תוכלו למצוא אך ורק את המוצרים האיכותיים ביותר אשר עברו את ״מבחן תנאי הקבלה״ של אומני החשיבה ונבחרו כמוצרים איכותיים, מעשירים, ומפתחים!

אצלנו תמצאו מגוון משחקי חשיבה לשיפור זיכרון, תכנון מהלכים, ראיה מרחבית, קבלת החלטות והכל באמצעות משחק!  מגוון ערכות מדע להיכרות עם עולמות הכימיה, פיזיקה וביולוגיה באמצעות ניסויים חווייתים שהילדים יכינו בעצמם, ערכות הנדסה ורובוטיקה ייחודיות ללימוד מכניקה ורובוטיקה באמצעות הרכבת מגוון דגמים הנדסיים אשר פועלים באמצעות חיישנים, מנועים ובקרים חשמליים, ערכות למידה שונות, ערכות מגנטים, משחקי התפתחות של מיטב המותגים המובילים בארץ ובעולם, משחקי הרכבה, משחקי תכנות, פאזלים ועוד מגוון מוצרים איכותיים .

הינכם מוזמנים להינות מליווי מקצועי של צוות עובדי החברה ולקבל המלצות אישיות והתאמה לפי תחומי עניין, גילאים וכו׳

חברתנו חרטה על דגלה להעניק את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר שניתן, אנו מספקים אחריות מלאה לכל המוצרים המשווקים על ידנו ונדאג ללוות את כל לקוחותינו בכל 
בקשה עד לשביעות רצונו!

רוצים להכיר אותנו מקרוב? מוזמנים להגיע לחדר התצוגה שלנו, מבטיחים להכין לכם קפה טעים :)
logo בניית אתרים